TAPET & MALERCOMPANIET AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Entreprenørvirksomhet innen overflatebehandling, herunder malertjenester, tapetsering og gulvlegging, samt relaterte tjenester.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Godkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Maler- og overflateteknikkfaget
- Malerfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder TAPET & MALERCOMPANIET AS til?
TAPET & MALERCOMPANIET AS har adresse Nedre Holtan vei 11A, 3234 Sandefjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er TAPET & MALERCOMPANIET AS registrert i offentlige registre?
Ja. TAPET & MALERCOMPANIET AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 989784668 og ble etablert i 2006.
Hvem er daglig leder i TAPET & MALERCOMPANIET AS?
Daglig leder i TAPET & MALERCOMPANIET AS er Mats Fredrik Daniel Bäckius, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr TAPET & MALERCOMPANIET AS?
TAPET & MALERCOMPANIET AS vises under Flislegging, Gulvbelegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for TAPET & MALERCOMPANIET AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg TAPET & MALERCOMPANIET AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.