DRØMMEBAD SANDEFJORD AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Baderomsrehabilitering, avretting og flis.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder DRØMMEBAD SANDEFJORD AS til?
DRØMMEBAD SANDEFJORD AS har adresse Fagerengveien 5, 3222 Sandefjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er DRØMMEBAD SANDEFJORD AS registrert i offentlige registre?
Ja. DRØMMEBAD SANDEFJORD AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 929626818 og ble etablert i 2022.
Hvem er daglig leder i DRØMMEBAD SANDEFJORD AS?
Daglig leder i DRØMMEBAD SANDEFJORD AS er Jostein Søvik, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr DRØMMEBAD SANDEFJORD AS?
DRØMMEBAD SANDEFJORD AS vises under Flislegging, Gulvbelegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for DRØMMEBAD SANDEFJORD AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.