Hopp til hovedinnhold
S

Steffen Stadheim AS

9 år som bedriftSogndal

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Maskinentreprenørverksemd med graving, boring, sprenging med tilhøyrande tenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder utleige av arbeidskraft og utstyr.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

919291400

Daglig leder

Steffen Stadheim

Etableringsår

2017

Spørsmål og svar

Hvor holder Steffen Stadheim AS til?

Steffen Stadheim AS har adresse Kyrkjebakken 63A, 6856 Sogndal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Steffen Stadheim AS registrert i offentlige registre?

Ja. Steffen Stadheim AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 919291400 og ble etablert i 2017.

Hvem er daglig leder i Steffen Stadheim AS?

Daglig leder i Steffen Stadheim AS er Steffen Stadheim, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Steffen Stadheim AS?

Steffen Stadheim AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Steffen Stadheim AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.