Havnen Anlegg AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Eie og drive næring i forbindelse med maskinentreprenørdrift, masseflytting og anna nærig som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 31.10.2028
Utførende
- Veg- og grunnarbeiderTK 2
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 2
- LandskapsutformingTK 2
- Innmåling og utstikking av tiltakTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 22.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Anleggsmaskinførerfaget
- Vei- og anleggsfaget
- Yrkessjåførfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Havnen Anlegg AS til?
Havnen Anlegg AS har adresse Skarpeteigvegen 13, 6854 Kaupanger, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Havnen Anlegg AS registrert i offentlige registre?
Ja. Havnen Anlegg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 998254981 og ble etablert i 2012.
Hvem er daglig leder i Havnen Anlegg AS?
Daglig leder i Havnen Anlegg AS er Oddgeir Havnen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Havnen Anlegg AS?
Havnen Anlegg AS vises under Graving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Anleggsgartner, Oppmåling på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Havnen Anlegg AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Havnen Anlegg AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 2), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 2), Landskapsutforming (tiltaksklasse 2), Innmåling og utstikking av tiltak (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Havnen Anlegg AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Havnen Anlegg AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.