Hopp til hovedinnhold
S

Std Bygg AS

2 år som bedriftDrammen

Firmaportalens klassifisering

Snekker og tømrer Tømrerarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Alt innen oppussing. Husvask, takkvask. Husmaling.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

833714422

Daglig leder

Serhii Tetianych

Etableringsår

2024

Antall ansatte

5

Spørsmål og svar

Hvor holder Std Bygg AS til?

Std Bygg AS er registrert i Drammen, Buskerud.

Er Std Bygg AS registrert i offentlige registre?

Ja. Std Bygg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 833714422 og ble etablert i 2024.

Hvem er daglig leder i Std Bygg AS?

Daglig leder i Std Bygg AS er Serhii Tetianych, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Std Bygg AS?

Std Bygg AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Std Bygg AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.