Hopp til hovedinnhold
G

G M Bygg AS

20 år som bedriftDrammen

Verifisert i offentlig register

Tømrerarbeid Tilbygg Rehabilitering Trekonstruksjoner Konstruksjonssikkerhet

Firmaportalens klassifisering

Snekker og tømrer
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Annen bygge- og anleggsvirksomhet. Håndtverksbedrift innen bygningsmessig vedlikehold som snekkerfag, malerfag og annet vedlikeholdsarbeide.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

990027099

Daglig leder

Giedrius Poderys

Etableringsår

2006

Antall ansatte

5

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 03.01.2028

Prosjekterende

  • KonstruksjonssikkerhetTK 1

Utførende

  • Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 2

Ansvarlig søker

  • for alle typer tiltakTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder G M Bygg AS til?

G M Bygg AS har adresse c/o Poderys Giedrius, Kniveveien 94, 3036 Drammen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er G M Bygg AS registrert i offentlige registre?

Ja. G M Bygg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 990027099 og ble etablert i 2006.

Hvem er daglig leder i G M Bygg AS?

Daglig leder i G M Bygg AS er Giedrius Poderys, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr G M Bygg AS?

G M Bygg AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Konstruksjonssikkerhet på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har G M Bygg AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. G M Bygg AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Konstruksjonssikkerhet (tiltaksklasse 1) og som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 2) og som ansvarlig søker for alle typer tiltak (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for G M Bygg AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg G M Bygg AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.