Nortron AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Installasjon av varmepumper, elektroinstallasjoner, samt virksomheter som naturlig faller inn under dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Nortron AS til?
Nortron AS har adresse Salhusvegen 148, 5538 Haugesund, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Nortron AS registrert i offentlige registre?
Ja. Nortron AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 913818008 og ble etablert i 2014.
Hvem er daglig leder i Nortron AS?
Daglig leder i Nortron AS er Paul Kåre Norem, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Nortron AS?
Nortron AS vises under Varmepumpe, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Nortron AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Nortron AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.