Hopp til hovedinnhold
K

Kalland AS

20 år som bedriftHaugesund

Verifisert i offentlig register

Bad Varmepumpe Vann og avløp Grunnarbeid Sanitæranlegg Varmeanlegg

Firmaportalens klassifisering

Varme og kulde
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Handel, service og montering av varme- og kjøleprodukter.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

989864882

Daglig leder

Hans Kalland

Etableringsår

2006

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 08.05.2027

Utførende

  • SanitærinstallasjonerTK 2
  • Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
  • Varme- og kuldeinstallasjonerTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 14.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Kalland AS til?

Kalland AS har adresse Kirkegata 190, 5525 Haugesund, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Kalland AS registrert i offentlige registre?

Ja. Kalland AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 989864882 og ble etablert i 2006.

Hvem er daglig leder i Kalland AS?

Daglig leder i Kalland AS er Hans Kalland, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Kalland AS?

Kalland AS vises under Bad, Varmepumpe, Vann og avløp, Grunnarbeid, Sanitæranlegg, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Kalland AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Kalland AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 2), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Varme- og kuldeinstallasjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Kalland AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Kalland AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.