Hopp til hovedinnhold
I

ITAKST EIENDOM AS

8 år som bedriftSandnes

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Bygge- og tømmervirksomhet, samt kjøp & salg av varer innenfor virksomheten.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

921368488

Daglig leder

Jens Kristian Ims

Etableringsår

2018

Spørsmål og svar

Hvor holder ITAKST EIENDOM AS til?

ITAKST EIENDOM AS har adresse Ryfylkeveien 950, 4308 Sandnes, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er ITAKST EIENDOM AS registrert i offentlige registre?

Ja. ITAKST EIENDOM AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 921368488 og ble etablert i 2018.

Hvem er daglig leder i ITAKST EIENDOM AS?

Daglig leder i ITAKST EIENDOM AS er Jens Kristian Ims, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr ITAKST EIENDOM AS?

ITAKST EIENDOM AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for ITAKST EIENDOM AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.