A Jonassen AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Salg av vedlikeholdsprodukter og kjemikalier.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder A Jonassen AS til?
A Jonassen AS har adresse Rødhettestien 14B, 4314 Sandnes, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er A Jonassen AS registrert i offentlige registre?
Ja. A Jonassen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 877188922 og ble etablert i 1997.
Hvem er daglig leder i A Jonassen AS?
Daglig leder i A Jonassen AS er Arild Jonassen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr A Jonassen AS?
A Jonassen AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for A Jonassen AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg A Jonassen AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.