Isobygg Midt-Norge AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Entreprenørvirksomhet innen bygg og anlegg, salg og montering av isolasjonsprodukter samt å delta i tilhørende virksomhet.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Isobygg Midt-Norge AS til?
Isobygg Midt-Norge AS er registrert i Melhus, Trøndelag.
Er Isobygg Midt-Norge AS registrert i offentlige registre?
Ja. Isobygg Midt-Norge AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 998085330 og ble etablert i 2012.
Hvem er daglig leder i Isobygg Midt-Norge AS?
Daglig leder i Isobygg Midt-Norge AS er Frode Næss, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Isobygg Midt-Norge AS?
Isobygg Midt-Norge AS vises under Isolering på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Isobygg Midt-Norge AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Isobygg Midt-Norge AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.