Håma Invest AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Investeringer i aksjer. Investeringer i eiendom. Utleie av eiendom
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Håma Invest AS til?
Håma Invest AS er registrert i Melhus, Trøndelag.
Er Håma Invest AS registrert i offentlige registre?
Ja. Håma Invest AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 986568670 og ble etablert i 2004.
Hvem er daglig leder i Håma Invest AS?
Daglig leder i Håma Invest AS er Frode Næss, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Håma Invest AS?
Håma Invest AS vises under Isolering på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Håma Invest AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Håma Invest AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.