Hopp til hovedinnhold
E

Eltera Plassen AS

22 år som bedriftRingsaker

Verifisert i offentlig register

El-installasjon Boliginstallasjon El-kontroll Industri-installasjon

Firmaportalens klassifisering

Elektriker
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Elektroinstallasjoner og hva som herved står i forbindelse.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

987647515

Daglig leder

Per Olav Plassen

Etableringsår

2004

Antall ansatte

9

Offentlige kvalifikasjoner

DSB

Elvirksomhetsregisteret

Arbeidsoppgaver og anleggstyper

  • Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
  • Kontroll av andres elektriske anlegg
  • Bygning - lavspenningsanlegg
  • Industri - lavspenningsanlegg

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Elektrikerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Eltera Plassen AS til?

Eltera Plassen AS har adresse Tingnesvegen 21, 2353 Stavsjø, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Eltera Plassen AS registrert i offentlige registre?

Ja. Eltera Plassen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 987647515 og ble etablert i 2004.

Hvem er daglig leder i Eltera Plassen AS?

Daglig leder i Eltera Plassen AS er Per Olav Plassen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Eltera Plassen AS?

Eltera Plassen AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Eltera Plassen AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Eltera Plassen AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Eltera Plassen AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Eltera Plassen AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.