B E Invest AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Utleie av fast eiendom. Utleie av løsøre.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder B E Invest AS til?
B E Invest AS har adresse Berger Langmoens veg 9, 2386 Brumunddal, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er B E Invest AS registrert i offentlige registre?
Ja. B E Invest AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 990561001 og ble etablert i 2006.
Hvem er daglig leder i B E Invest AS?
Daglig leder i B E Invest AS er Kjetil Flathagen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr B E Invest AS?
B E Invest AS vises under El-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for B E Invest AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg B E Invest AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.