B
Bad & Rør AS
4 år som bedriftRælingen
Firmaportalens klassifisering
Rørlegger Sanitæranlegg
Om bedriften
Rørleggertjenester.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
929528131
Daglig leder
Nicolay Eilertsen
Etableringsår
2022
Spørsmål og svar
Hvor holder Bad & Rør AS til?
Bad & Rør AS har adresse Vipevegen 16, 2008 Fjerdingby, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Bad & Rør AS registrert i offentlige registre?
Ja. Bad & Rør AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 929528131 og ble etablert i 2022.
Hvem er daglig leder i Bad & Rør AS?
Daglig leder i Bad & Rør AS er Nicolay Eilertsen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Bad & Rør AS?
Bad & Rør AS vises under Sanitæranlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Bad & Rør AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.