Lørenskog Vvs AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Rørleggerarbeid, samt hva dermed står i forbind- else. Selskapet kan også delta i annen virksomhet ved aksjetegning eller på annen måte.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 31.07.2029
Prosjekterende
- Varme- og kuldeinstallasjonerTK 1
- SanitærinstallasjonerTK 1
Utførende
- Varme- og kuldeinstallasjonerTK 1
- SanitærinstallasjonerTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Lørenskog Vvs AS til?
Lørenskog Vvs AS har adresse Vipevegen 16, 2008 Fjerdingby, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Lørenskog Vvs AS registrert i offentlige registre?
Ja. Lørenskog Vvs AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 958110286 og ble etablert i 1990.
Hvem er daglig leder i Lørenskog Vvs AS?
Daglig leder i Lørenskog Vvs AS er Steinar Jacobsen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Lørenskog Vvs AS?
Lørenskog Vvs AS vises under Bad, Varmepumpe, Sanitæranlegg, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Lørenskog Vvs AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Lørenskog Vvs AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Varme- og kuldeinstallasjoner (tiltaksklasse 1), Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1) og som utførende for Varme- og kuldeinstallasjoner (tiltaksklasse 1), Sanitærinstallasjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Lørenskog Vvs AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Lørenskog Vvs AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.