Hopp til hovedinnhold
← Tilbake til resultater
W

Willy Olsen El Installasjon AS

14 år som bedriftIndre Østfold

Verifisert i offentlig register

El-installasjon Boliginstallasjon Industri-installasjon

Firmaportalens klassifisering

Elektriker
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Yte tjenester som elektroinstallatør samt rådgivning innen el installasjon og å delta i andre selskaper.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

998156726

Daglig leder

Willy Olsen

Etableringsår

2012

Offentlige kvalifikasjoner

DSB

Elvirksomhetsregisteret

Arbeidsoppgaver og anleggstyper

  • Prosjektering av elektriske anlegg
  • Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
  • Bygning - lavspenningsanlegg
  • Industri - lavspenningsanlegg

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Willy Olsen El Installasjon AS til?

Willy Olsen El Installasjon AS har adresse Nybråtveien 39, 1832 Askim, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Willy Olsen El Installasjon AS registrert i offentlige registre?

Ja. Willy Olsen El Installasjon AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 998156726 og ble etablert i 2012.

Hvem er daglig leder i Willy Olsen El Installasjon AS?

Daglig leder i Willy Olsen El Installasjon AS er Willy Olsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Willy Olsen El Installasjon AS?

Willy Olsen El Installasjon AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Willy Olsen El Installasjon AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Willy Olsen El Installasjon AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Willy Olsen El Installasjon AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Willy Olsen El Installasjon AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.