Hopp til hovedinnhold
V

Vitalis Pauzuolis Håndverker AS

7 år som bedriftRisør

Firmaportalens klassifisering

Maler Innvendig maling Utvendig maling
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Håndvterkertjenester men ikke snekkeroppdrag.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

923017356

Daglig leder

Ikke registrert i Brønnøysundregistrene

Etableringsår

2019

Spørsmål og svar

Hvor holder Vitalis Pauzuolis Håndverker AS til?

Vitalis Pauzuolis Håndverker AS har adresse Skiveien 17, 4950 Risør, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Vitalis Pauzuolis Håndverker AS registrert i offentlige registre?

Ja. Vitalis Pauzuolis Håndverker AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 923017356 og ble etablert i 2019.

Hvilke tjenester tilbyr Vitalis Pauzuolis Håndverker AS?

Vitalis Pauzuolis Håndverker AS vises under Innvendig maling, Utvendig maling på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Vitalis Pauzuolis Håndverker AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.