Vinderen Bad Og Våtrom AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Entreprenørvirksomhet innenfor bygg og anlegg samt tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/ drift av fast eiendom.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Vinderen Bad Og Våtrom AS til?
Vinderen Bad Og Våtrom AS har adresse Slemdalsveien 70A, 0370 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Vinderen Bad Og Våtrom AS registrert i offentlige registre?
Ja. Vinderen Bad Og Våtrom AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 923761136 og ble etablert i 2019.
Hvem er daglig leder i Vinderen Bad Og Våtrom AS?
Daglig leder i Vinderen Bad Og Våtrom AS er Saeed Simen Hozori, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Vinderen Bad Og Våtrom AS?
Vinderen Bad Og Våtrom AS vises under Sanitæranlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Vinderen Bad Og Våtrom AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Vinderen Bad Og Våtrom AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.