Hopp til hovedinnhold
V

VERO BYGG DRIFT AS

7 år som bedriftNarvik

Verifisert i offentlig register

Tømrerarbeid Tilbygg Rehabilitering Trekonstruksjoner

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tømrer- og snekkervirksomhet.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

922939624

Daglig leder

Verner Vinje

Etableringsår

2019

Antall ansatte

7

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 28.04.2028

Utførende

  • Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tømrerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder VERO BYGG DRIFT AS til?

VERO BYGG DRIFT AS har adresse Fagernesveien 52, 8514 Narvik, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er VERO BYGG DRIFT AS registrert i offentlige registre?

Ja. VERO BYGG DRIFT AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 922939624 og ble etablert i 2019.

Hvem er daglig leder i VERO BYGG DRIFT AS?

Daglig leder i VERO BYGG DRIFT AS er Verner Vinje, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr VERO BYGG DRIFT AS?

VERO BYGG DRIFT AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har VERO BYGG DRIFT AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. VERO BYGG DRIFT AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for VERO BYGG DRIFT AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.