Varmepumpemesteren AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Salg av handelsvarer og installasjon.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Varmepumpemesteren AS til?
Varmepumpemesteren AS har adresse Høybråtenveien 25B, 1055 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Varmepumpemesteren AS registrert i offentlige registre?
Ja. Varmepumpemesteren AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 997168011 og ble etablert i 2011.
Hvem er daglig leder i Varmepumpemesteren AS?
Daglig leder i Varmepumpemesteren AS er Arshad Munir, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Varmepumpemesteren AS?
Varmepumpemesteren AS vises under Varmepumpe, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Varmepumpemesteren AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Varmepumpemesteren AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.