Hopp til hovedinnhold
T

Trygg Takservice AS

1 år som bedriftBjørnafjorden

Firmaportalens klassifisering

Tak Taktekking
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Byggbransjen, private og større kunder, taktekker, taksjekk, vedlikehold på tak/brøytebil ved behov.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

935180848

Daglig leder

Erik Sævareid Hansen

Etableringsår

2025

Spørsmål og svar

Hvor holder Trygg Takservice AS til?

Trygg Takservice AS har adresse Gåsakilen 55A, 5212 Søfteland, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Trygg Takservice AS registrert i offentlige registre?

Ja. Trygg Takservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 935180848 og ble etablert i 2025.

Hvem er daglig leder i Trygg Takservice AS?

Daglig leder i Trygg Takservice AS er Erik Sævareid Hansen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Trygg Takservice AS?

Trygg Takservice AS vises under Taktekking på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Trygg Takservice AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.