Hopp til hovedinnhold
T

Traktor Og Vaktmestertjenester AS

8 år som bedriftDovre

Verifisert i offentlig register

Graving Vann og avløp Grunnarbeid

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Grunnarbeid (graving, drenering, sprengning, planering).

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

920925480

Daglig leder

Ikke registrert i Brønnøysundregistrene

Etableringsår

2018

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 13.05.2029

Utførende

  • Vannforsynings- og avløpsanleggTK 1
  • Veg- og grunnarbeiderTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Traktor Og Vaktmestertjenester AS til?

Traktor Og Vaktmestertjenester AS har adresse Bondegardsvegen 5, 2660 Dombås, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Traktor Og Vaktmestertjenester AS registrert i offentlige registre?

Ja. Traktor Og Vaktmestertjenester AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 920925480 og ble etablert i 2018.

Hvilke tjenester tilbyr Traktor Og Vaktmestertjenester AS?

Traktor Og Vaktmestertjenester AS vises under Graving, Vann og avløp, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Traktor Og Vaktmestertjenester AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Traktor Og Vaktmestertjenester AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 1), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Traktor Og Vaktmestertjenester AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.