TORSTEIN BOTN AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Vedlikehold av boliger og forretningsbygg. Oppsetting av nye boliger og forretningsbygg. Eiendomsutvikling og hva som hører under dette herunder å delta i virksomheter av samme art.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Godkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Anleggsmaskinførerfaget
- Tømrerfaget
- Yrkessjåførfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder TORSTEIN BOTN AS til?
TORSTEIN BOTN AS har adresse Øyvind Lambes vei 24, 8803 Sandnessjøen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er TORSTEIN BOTN AS registrert i offentlige registre?
Ja. TORSTEIN BOTN AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 980447340 og ble etablert i 1998.
Hvem er daglig leder i TORSTEIN BOTN AS?
Daglig leder i TORSTEIN BOTN AS er Torstein Bengt Botn, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr TORSTEIN BOTN AS?
TORSTEIN BOTN AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for TORSTEIN BOTN AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg TORSTEIN BOTN AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.