TØMRERMESTER RUNE HOEL AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Oppføring/restaurering av bygg, samt kjøp og salg av eiendom, samt alt som dertil følger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Godkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Tømrerfaget
Sist kontrollert: 31.07.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder TØMRERMESTER RUNE HOEL AS til?
TØMRERMESTER RUNE HOEL AS har adresse Johan Grønvighs gate 11, 9801 Vadsø, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er TØMRERMESTER RUNE HOEL AS registrert i offentlige registre?
Ja. TØMRERMESTER RUNE HOEL AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 994259458 og ble etablert i 2009.
Hvem er daglig leder i TØMRERMESTER RUNE HOEL AS?
Daglig leder i TØMRERMESTER RUNE HOEL AS er Rune Hoel, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr TØMRERMESTER RUNE HOEL AS?
TØMRERMESTER RUNE HOEL AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for TØMRERMESTER RUNE HOEL AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg TØMRERMESTER RUNE HOEL AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.