TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Oppføring av bygninger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 24.03.2029
Utførende
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS til?
TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS har adresse Grensefaret 11A, 1341 Slependen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS registrert i offentlige registre?
Ja. TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 997946936 og ble etablert i 2011.
Hvem er daglig leder i TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS?
Daglig leder i TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS er Cato Sørensen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS?
TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for TØMRERMESTER CATO SØRENSEN AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.