Hopp til hovedinnhold
T

TØMRER WOLD AS

13 år som bedriftNarvik

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Bygg og anleggsvirksomhet. Oppføring og innredning av bygninger.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

912178285

Daglig leder

Steinar Wold

Etableringsår

2013

Antall ansatte

5

Spørsmål og svar

Hvor holder TØMRER WOLD AS til?

TØMRER WOLD AS har adresse Garnveien 1, 8520 Ankenes, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er TØMRER WOLD AS registrert i offentlige registre?

Ja. TØMRER WOLD AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 912178285 og ble etablert i 2013.

Hvem er daglig leder i TØMRER WOLD AS?

Daglig leder i TØMRER WOLD AS er Steinar Wold, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr TØMRER WOLD AS?

TØMRER WOLD AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for TØMRER WOLD AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg TØMRER WOLD AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.