Hopp til hovedinnhold
T

TØMRER HAFREDAL AS

4 år som bedriftSandefjord

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Tømrer- og snekkertjenester. Rehabilitering, sanering, demontering og riving. Sanering av asbest og kjøp og salg av eiendom.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

929091582

Daglig leder

Benjamin Hafredal

Etableringsår

2022

Spørsmål og svar

Hvor holder TØMRER HAFREDAL AS til?

TØMRER HAFREDAL AS har adresse Dølebakken 16, 3215 Sandefjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er TØMRER HAFREDAL AS registrert i offentlige registre?

Ja. TØMRER HAFREDAL AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 929091582 og ble etablert i 2022.

Hvem er daglig leder i TØMRER HAFREDAL AS?

Daglig leder i TØMRER HAFREDAL AS er Benjamin Hafredal, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr TØMRER HAFREDAL AS?

TØMRER HAFREDAL AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for TØMRER HAFREDAL AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.