Hopp til hovedinnhold
T

TØMRER ESPEN BAKKE AS

6 år som bedriftØvre Eiker

Verifisert i offentlig register

Tømrerarbeid Tilbygg Rehabilitering Trekonstruksjoner

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Nybygg, påbygg, rehablitering, kjøp og salg av eindom og alt som hører med.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

925678139

Daglig leder

Espen Nielsen Bakke

Etableringsår

2020

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 27.05.2028

Utførende

  • Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 1

Sist oppdatert fra registeret: 09.07.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder TØMRER ESPEN BAKKE AS til?

TØMRER ESPEN BAKKE AS har adresse Boligveien 3A, 3300 Hokksund, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er TØMRER ESPEN BAKKE AS registrert i offentlige registre?

Ja. TØMRER ESPEN BAKKE AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 925678139 og ble etablert i 2020.

Hvem er daglig leder i TØMRER ESPEN BAKKE AS?

Daglig leder i TØMRER ESPEN BAKKE AS er Espen Nielsen Bakke, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr TØMRER ESPEN BAKKE AS?

TØMRER ESPEN BAKKE AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har TØMRER ESPEN BAKKE AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. TØMRER ESPEN BAKKE AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for TØMRER ESPEN BAKKE AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.