T
Tømra Bygg AS
10 år som bedriftSelbu
Firmaportalens klassifisering
Nybygg
Om bedriften
Renovering og oppføring av bygninger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
917016070
Daglig leder
Lars Erik Aune
Etableringsår
2016
Spørsmål og svar
Hvor holder Tømra Bygg AS til?
Tømra Bygg AS har adresse Espvegen 149, 7584 Selbustrand, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Tømra Bygg AS registrert i offentlige registre?
Ja. Tømra Bygg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 917016070 og ble etablert i 2016.
Hvem er daglig leder i Tømra Bygg AS?
Daglig leder i Tømra Bygg AS er Lars Erik Aune, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Tømra Bygg AS?
Tømra Bygg AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Tømra Bygg AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.