Hopp til hovedinnhold
T

Tn Cementservice AS

16 år som bedriftMelhus

Firmaportalens klassifisering

Murer Muring
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Selge tjenester innen håndtverk for bygg/anlegg. Muring, flislegging og annet som naturlig hører inn ved oppføring/vedlikehold av bygg/anlegg. I tillegg kan overskuddskapital investeres i aksjer og evt. fast eiendom for spekulasjon eller utleie.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

995204398

Daglig leder

Hans Torvald Nørstrud

Etableringsår

2010

Spørsmål og svar

Hvor holder Tn Cementservice AS til?

Tn Cementservice AS har adresse Bennavegen 149, 7228 Kvål, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Tn Cementservice AS registrert i offentlige registre?

Ja. Tn Cementservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 995204398 og ble etablert i 2010.

Hvem er daglig leder i Tn Cementservice AS?

Daglig leder i Tn Cementservice AS er Hans Torvald Nørstrud, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Tn Cementservice AS?

Tn Cementservice AS vises under Muring på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Tn Cementservice AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Tn Cementservice AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.