T
Thorbjørn Helleberg AS
3 år som bedriftGausdal
Firmaportalens klassifisering
Snekker og tømrer Tømrerarbeid
Om bedriften
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer. Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
931094807
Daglig leder
Ikke registrert i Brønnøysundregistrene
Etableringsår
2023
Spørsmål og svar
Hvor holder Thorbjørn Helleberg AS til?
Thorbjørn Helleberg AS er registrert i Gausdal, Innlandet.
Er Thorbjørn Helleberg AS registrert i offentlige registre?
Ja. Thorbjørn Helleberg AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931094807 og ble etablert i 2023.
Hvilke tjenester tilbyr Thorbjørn Helleberg AS?
Thorbjørn Helleberg AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Thorbjørn Helleberg AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.