Hopp til hovedinnhold
T

Thermax AS

24 år som bedriftTønsberg

Verifisert i offentlig register

Tømrerarbeid Tilbygg Rehabilitering Trekonstruksjoner

Firmaportalens klassifisering

Montasje
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Utvikling, produksjon og salg av brannsikringsprodukter og - systemer, samt deltakelse i andre selskaper.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

984757514

Daglig leder

Carl Preben Høegh

Etableringsår

2002

Antall ansatte

122

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 27.06.2028

Prosjekterende

  • BrannkonseptTK 2

Utførende

  • Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 3

Sist oppdatert fra registeret: 13.07.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Thermax AS til?

Thermax AS har adresse Åslyveien 25, 3170 Sem, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Thermax AS registrert i offentlige registre?

Ja. Thermax AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 984757514 og ble etablert i 2002.

Hvem er daglig leder i Thermax AS?

Daglig leder i Thermax AS er Carl Preben Høegh, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Thermax AS?

Thermax AS vises under Tømrerarbeid, Tilbygg, Rehabilitering, Trekonstruksjoner, Montasje på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Thermax AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Thermax AS har sentral godkjenning (DiBK) som prosjekterende for Brannkonsept (tiltaksklasse 2) og som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 3), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Thermax AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Thermax AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.