Hopp til hovedinnhold
T

Terrengentrepenøren AS

8 år som bedriftSykkylven

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Entreprenør, bygg og anlegg.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

921674929

Daglig leder

Glenn Hjorthol Johnsen

Etableringsår

2018

Antall ansatte

16

Spørsmål og svar

Hvor holder Terrengentrepenøren AS til?

Terrengentrepenøren AS har adresse Hjortdalsvegen 1, 6220 Straumgjerde, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Terrengentrepenøren AS registrert i offentlige registre?

Ja. Terrengentrepenøren AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 921674929 og ble etablert i 2018.

Hvem er daglig leder i Terrengentrepenøren AS?

Daglig leder i Terrengentrepenøren AS er Glenn Hjorthol Johnsen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Terrengentrepenøren AS?

Terrengentrepenøren AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Terrengentrepenøren AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Terrengentrepenøren AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.