Hopp til hovedinnhold
T

Team Vent AS

18 år som bedriftOslo

Firmaportalens klassifisering

Tak Taktekking
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Blikkenslager- og ventilasjonsvirksomhet mm.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

992576073

Daglig leder

Ronny Kristoffersen

Etableringsår

2008

Antall ansatte

13

Spørsmål og svar

Hvor holder Team Vent AS til?

Team Vent AS har adresse Smalvollveien 44, 0667 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Team Vent AS registrert i offentlige registre?

Ja. Team Vent AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 992576073 og ble etablert i 2008.

Hvem er daglig leder i Team Vent AS?

Daglig leder i Team Vent AS er Ronny Kristoffersen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Team Vent AS?

Team Vent AS vises under Taktekking på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Team Vent AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Team Vent AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.