Hopp til hovedinnhold
S

Svent AS

4 år som bedriftDrammen

Firmaportalens klassifisering

Ventilasjon
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Installasjon av ventilasjonssystemer i privatboliger og kontorlokaler, annet byggearbeid, investering i fast eiendom og finansielle midler, import og salg av byggematerialer. Selskapet skal også levere konsulenttjenester innen bygg og anlegg.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

930704504

Daglig leder

Sergejs Stolaruks

Etableringsår

2022

Spørsmål og svar

Hvor holder Svent AS til?

Svent AS har adresse Herman Wildenveys gate 81, 3022 Drammen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Svent AS registrert i offentlige registre?

Ja. Svent AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 930704504 og ble etablert i 2022.

Hvem er daglig leder i Svent AS?

Daglig leder i Svent AS er Sergejs Stolaruks, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Svent AS?

Svent AS vises under Ventilasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Svent AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.