Hopp til hovedinnhold
← Tilbake til resultater
S

Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS

8 år som bedriftBjørnafjorden

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Entreprenørvirksomhet som maskin- og gravearbeid, rehabilitering, nybygg og vaktmestertjenester. Rådgivning og tjenester innenfor hotell og reiseliv, samt alt annet som er naturlig knyttet til dette.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

921765622

Daglig leder

Kenneth Svåsand

Etableringsår

2018

Spørsmål og svar

Hvor holder Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS til?

Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS har adresse Nedre Askvik 27, 5217 Hagavik, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS registrert i offentlige registre?

Ja. Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 921765622 og ble etablert i 2018.

Hvem er daglig leder i Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS?

Daglig leder i Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS er Kenneth Svåsand, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS?

Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Svåsand Og Askvik Eiendomsutvikling AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.