Stoa Elektronikk AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Salg og service av kuldeanlegg- og varmepumpearbeid.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Stoa Elektronikk AS til?
Stoa Elektronikk AS har adresse Barlinda 25, 4870 Fevik, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Stoa Elektronikk AS registrert i offentlige registre?
Ja. Stoa Elektronikk AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 992837977 og ble etablert i 2008.
Hvem er daglig leder i Stoa Elektronikk AS?
Daglig leder i Stoa Elektronikk AS er Preben Stenseth, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Stoa Elektronikk AS?
Stoa Elektronikk AS vises under Varmepumpe, Varmeanlegg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Stoa Elektronikk AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.