Stephans Murer Service AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Murertjenester.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Stephans Murer Service AS til?
Stephans Murer Service AS har adresse c/o Stephan Richter, Ollebakken 35, 3181 Horten, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Stephans Murer Service AS registrert i offentlige registre?
Ja. Stephans Murer Service AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 916595972 og ble etablert i 2016.
Hvem er daglig leder i Stephans Murer Service AS?
Daglig leder i Stephans Murer Service AS er Stephan Richter, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Stephans Murer Service AS?
Stephans Murer Service AS vises under Muring på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Stephans Murer Service AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.