Steinsnes Elektro AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Selskapets virksomhet omfatter elektrisk installering i bolig, landbruk, industri og skip, samt alt hva hermed står i forbindelse med dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DSBElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
- Kontroll av andres elektriske anlegg
- Reparasjon av elektrisk utstyr
- Bygning - lavspenningsanlegg
- Industri - lavspenningsanlegg
- Maskiner - elektriske anlegg
- Elektrisk utstyr
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Steinsnes Elektro AS til?
Steinsnes Elektro AS har adresse Førresvegen 10, 5563 Førresfjorden, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Steinsnes Elektro AS registrert i offentlige registre?
Ja. Steinsnes Elektro AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 985461244 og ble etablert i 2003.
Hvem er daglig leder i Steinsnes Elektro AS?
Daglig leder i Steinsnes Elektro AS er Arild Einar Steinsnes, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Steinsnes Elektro AS?
Steinsnes Elektro AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Reparasjon av elektrisk utstyr, Industri-installasjon, Maskininstallasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Steinsnes Elektro AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Steinsnes Elektro AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Reparasjon av elektrisk utstyr, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Steinsnes Elektro AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Steinsnes Elektro AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.