Stavanger Maskin AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Build your dream website fast and easy, without any coding.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 28.02.2027
Utførende
- Veg- og grunnarbeiderTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 14.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Stavanger Maskin AS til?
Stavanger Maskin AS har adresse Roaldsøyveien 10, 4085 Hundvåg, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Stavanger Maskin AS registrert i offentlige registre?
Ja. Stavanger Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 819656312 og ble etablert i 2017.
Hvem er daglig leder i Stavanger Maskin AS?
Daglig leder i Stavanger Maskin AS er Espen Roaldsø, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Stavanger Maskin AS?
Stavanger Maskin AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Stavanger Maskin AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Stavanger Maskin AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Stavanger Maskin AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Stavanger Maskin AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.