Hopp til hovedinnhold
S

STÅLE VEGSUND AS

6 år som bedriftSula

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Oppføring av bygg, mindre byggearbeid, vedlikeholdsarbeid innen bygg og utleie av arbeidskraft for eksempel innen transport.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

926416812

Daglig leder

Ståle Vegsund

Etableringsår

2020

Spørsmål og svar

Hvor holder STÅLE VEGSUND AS til?

STÅLE VEGSUND AS har adresse Vassetvegen 30A, 6030 Langevåg, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er STÅLE VEGSUND AS registrert i offentlige registre?

Ja. STÅLE VEGSUND AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 926416812 og ble etablert i 2020.

Hvem er daglig leder i STÅLE VEGSUND AS?

Daglig leder i STÅLE VEGSUND AS er Ståle Vegsund, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr STÅLE VEGSUND AS?

STÅLE VEGSUND AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for STÅLE VEGSUND AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.