St Bygg Og Graveservice AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Bygg og anlegg.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder St Bygg Og Graveservice AS til?
St Bygg Og Graveservice AS har adresse Skysetveien 1G, 1481 Hagan, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er St Bygg Og Graveservice AS registrert i offentlige registre?
Ja. St Bygg Og Graveservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 913714342 og ble etablert i 2014.
Hvem er daglig leder i St Bygg Og Graveservice AS?
Daglig leder i St Bygg Og Graveservice AS er Stein Trangsrud, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr St Bygg Og Graveservice AS?
St Bygg Og Graveservice AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for St Bygg Og Graveservice AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg St Bygg Og Graveservice AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.