Hopp til hovedinnhold
S

Sp Renhold AS

5 år som bedriftUllensaker

Verifisert i offentlig register

Godkjent renholdsvirksomhet Innvendig renhold

Firmaportalens klassifisering

Renhold
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Renholdstjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

926439049

Daglig leder

Prasanthan Sriskandarajah

Etableringsår

2021

Antall ansatte

7

Offentlige kvalifikasjoner

Renhold

Godkjent renholdsvirksomhet

Sist oppdatert fra registeret: 01.07.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr renholdstjenester i Norge, skal være godkjent av Arbeidstilsynet. Godkjenningen viser at virksomheten er registrert og kan tilby renholdstjenester i samsvar med kravene i godkjenningsordningen.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Sp Renhold AS til?

Sp Renhold AS har adresse c/o Prasanthan Sriskandarajah, Meierivegen 14, 2040 Kløfta, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Sp Renhold AS registrert i offentlige registre?

Ja. Sp Renhold AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 926439049 og ble etablert i 2021.

Hvem er daglig leder i Sp Renhold AS?

Daglig leder i Sp Renhold AS er Prasanthan Sriskandarajah, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Sp Renhold AS?

Sp Renhold AS vises under Godkjent renholdsvirksomhet, Innvendig renhold på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Sp Renhold AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.