Solporten AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Sal av carport med solcelletak og utarbeide kursmateriell til fagkurs, samt lage rapportar for solcelleinnstallasjoner.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Spørsmål og svar
Hvor holder Solporten AS til?
Solporten AS har adresse Kalvekroken 16, 5722 Dalekvam, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Solporten AS registrert i offentlige registre?
Ja. Solporten AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 929947398 og ble etablert i 2022.
Hvem er daglig leder i Solporten AS?
Daglig leder i Solporten AS er Johannes Eikefet, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Solporten AS?
Solporten AS vises under Montasje på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Solporten AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.