Hopp til hovedinnhold
S

SOLLI EIENDOM AS

34 år som bedriftTokke

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Salg, oppføring av boliger av enhver art. Handelsvirksomhet av enhver art i inn- og utland, samt salg av tjenester.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

963977115

Daglig leder

Gunvald Kjell Solli

Etableringsår

1992

Spørsmål og svar

Hvor holder SOLLI EIENDOM AS til?

SOLLI EIENDOM AS har adresse Norigardsvegen 1, 3880 Dalen, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er SOLLI EIENDOM AS registrert i offentlige registre?

Ja. SOLLI EIENDOM AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 963977115 og ble etablert i 1992.

Hvem er daglig leder i SOLLI EIENDOM AS?

Daglig leder i SOLLI EIENDOM AS er Gunvald Kjell Solli, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr SOLLI EIENDOM AS?

SOLLI EIENDOM AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for SOLLI EIENDOM AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg SOLLI EIENDOM AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.