Hopp til hovedinnhold
S

SNEKKER STEFAN AS

7 år som bedriftSandnes

Firmaportalens klassifisering

Snekker og tømrer Tømrerarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

823316682

Daglig leder

Stefan Krüger

Etableringsår

2019

Spørsmål og svar

Hvor holder SNEKKER STEFAN AS til?

SNEKKER STEFAN AS har adresse Espedalsvegen 606, 4110 Forsand, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er SNEKKER STEFAN AS registrert i offentlige registre?

Ja. SNEKKER STEFAN AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 823316682 og ble etablert i 2019.

Hvem er daglig leder i SNEKKER STEFAN AS?

Daglig leder i SNEKKER STEFAN AS er Stefan Krüger, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr SNEKKER STEFAN AS?

SNEKKER STEFAN AS vises under Tømrerarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for SNEKKER STEFAN AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.