Hopp til hovedinnhold
S

Slind Anleggsservice AS

7 år som bedriftMalvik

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Salg av varer og tjenester til anlegg, gruve, stein og bergverksindustrien. Investere i næringsvirksomhet, og delta i andre selskaper med lignende virksomhet.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

922390991

Daglig leder

Christer Slind

Etableringsår

2019

Spørsmål og svar

Hvor holder Slind Anleggsservice AS til?

Slind Anleggsservice AS har adresse Skjenstadvegen 6, 7560 Vikhammer, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Slind Anleggsservice AS registrert i offentlige registre?

Ja. Slind Anleggsservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 922390991 og ble etablert i 2019.

Hvem er daglig leder i Slind Anleggsservice AS?

Daglig leder i Slind Anleggsservice AS er Christer Slind, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Slind Anleggsservice AS?

Slind Anleggsservice AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Slind Anleggsservice AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.