Hopp til hovedinnhold
S

Sl Maskin AS

20 år som bedriftAure

Verifisert i offentlig register

Graving Riving Vann og avløp Grunnarbeid Miljøsanering Oppmåling

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Entreprenørvirksomhet, grunnarbeid.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

989630520

Daglig leder

Ove Magne Stormyr

Etableringsår

2006

Antall ansatte

16

Offentlige kvalifikasjoner

DiBK

Sentral godkjenning

Gyldig til 19.02.2028

Utførende

  • Innmåling og utstikking av tiltakTK 2
  • Veg- og grunnarbeiderTK 2
  • Vannforsynings- og avløpsanleggTK 3
  • Riving og miljøsaneringTK 2

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.

Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Anleggsmaskinførerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Sl Maskin AS til?

Sl Maskin AS har adresse Bankvegen 11, 6690 Aure, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Sl Maskin AS registrert i offentlige registre?

Ja. Sl Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 989630520 og ble etablert i 2006.

Hvem er daglig leder i Sl Maskin AS?

Daglig leder i Sl Maskin AS er Ove Magne Stormyr, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Sl Maskin AS?

Sl Maskin AS vises under Graving, Riving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Miljøsanering, Oppmåling på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Sl Maskin AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Sl Maskin AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Innmåling og utstikking av tiltak (tiltaksklasse 2), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 2), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 3), Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Sl Maskin AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Sl Maskin AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.