Skuterud Renhold AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Renhold og vaktmestertjenester.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
Renhold
Offentlige kvalifikasjoner
RenholdGodkjent renholdsvirksomhet
Sist oppdatert fra registeret: 01.07.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr renholdstjenester i Norge, skal være godkjent av Arbeidstilsynet. Godkjenningen viser at virksomheten er registrert og kan tilby renholdstjenester i samsvar med kravene i godkjenningsordningen.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Skuterud Renhold AS til?
Skuterud Renhold AS har adresse Krokveien 12, 3340 Åmot, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Skuterud Renhold AS registrert i offentlige registre?
Ja. Skuterud Renhold AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 962242944 og ble etablert i 1991.
Hvilke tjenester tilbyr Skuterud Renhold AS?
Skuterud Renhold AS vises under Godkjent renholdsvirksomhet, Innvendig renhold på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Skuterud Renhold AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Skuterud Renhold AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.